چه قدر طول می‌کشد تفسیر آزمایش من آماده شود؟ (مدت زمان تحویل)

بین یک تا دو ساعت و در حالت اورژانسی زیر نیم ساعت . گاها بدلیل پیچیدگی تفسیر بعضی از آزمایشات، حداکثر زمان 24 ساعت است.

هزینه تفسیر آزمایش من چقدر می‌شود؟ و نحوه پرداخت هزینه پزشک چگونه است؟

تفسیر هر برگ آزمایش توسط پزشک عمومی 9900 تومان و توسط پزشک متخصص 19800 تومان و پرداخت با درگاه پرداخت اینترنتی در سایت و یا واریز به شماره کارت بانکی که منشی پذیرش برایتان ارسال می‌کنند.

در فایل صوتی تفسیر آزمایش من چه مواردی توسط پزشکان بیان می‌شود؟

هرگونه نکته مهم و خطرناک در نتایج سونوگرافی و آزمایش، پاسخ به هر سوال خاص و تخصصی که دارید، توضیح هدف انجام هر آزمایش بخصوص در موارد غیرطبیعی، توضیح دلایل احتمالی افزایش یا کاهش پارامتر‌ها، بررسی تداخلات دارویی احتمالی با نتایج آزمایشات، بیان آزمایشات تکمیلی و پیگیری‌های لازم درصورت نیاز،ارجاع به متخصص مناسب با توجه به نتایج، مشاوره و توصیه‌های لازم در تغییر سبک زندگی و تغذیه با توجه به نتایج، درصورت امکان تجویز دارو‌های غیرنسخه‌ای، مکمل‌‌ها و واکسن‌های مورد نیاز و سایر نکات با توجه به صلاحدید خود

آیا خیلی سریع می‌توانید تفسیر جواب آزمایشاتم را به من بگویید؟

بله. با انتخاب گزینه اورژانسی، تفسیر آزمایش شما حدودا در نیم ساعت انجام می‌شود.

سن، جنس و سوابق بیماری، دارو‌های مصرفی و ... را چرا از من می‌پرسید؟

زیرا هر یک از این عوامل در نتایج آزمایش شما و در نتیجه تفسیر آن تاثیر گذار هستند. بعنوان مثال آلکالن فسفاتاز بالا در پسری 10 ساله طبیعی است و در خانمی 46 ساله می‌تواند نشانه سرطان باشد.

آزمایشات من توسط پزشک عمومی تفسیر می‌شود یا متخصص؟

خودتان می‌توانید انتخاب کنید که پزشکان متخصص اقدام به بررسی و تفسیر آزمایشات شما داشته باشد یا پزشکان عمومی

آیا پزشکان شما دارو نیز تجویز می‌کنند؟

خیر. تجویز دارو باید با معاینه حضوری صورت گیرد. با توجه به نتایج آزمایشات و سونوگرافی شما، مکمل‌‌ها، مواد غذایی و تغییرات سبک زندگی، لازم را خدمتتان توضیح می‌دهند.

چگونه از آماده شدن فایل صوتی اختصاصی تفسیر آزمایش خود مطلع می شوم؟

بلافاصله پس از آماده شدن فایل صوتی اختصاصی تفسیر آزمایش شما، با پیامکی از آماده شدن آن مطلع می‌شوید.

فایل صوتی تفسیر آزمایش خود را کجا دریافت و گوش می‌کنم؟

پس از آماده شدن، پیامکی دریافت می‌کنید که حاوی لینکی است که با کلیک بر روی آن به پنل خوددسترسی می‌یابید. تفسیر آزمایش خود را در قسمت جزییات (شنیدن تفسیر) می‌توانید براحتی بشنوید و دانلود کنید.

کدام یک از پزشکان شما جواب آزمایش من را تفسیر می‌کند؟

پس از ارسال تصویر جواب آزمایشات خود و مشخص کردن پزشک عمومی یا متخصص، اولین همکار پزشکی که آزمایشات شما را مشاهده و پذیرش کنند، اقدام به تفسیر آزمایشاتتان می‌کنند.

بعد از دریافت و شنیدن تفسیر آزمایش خود باز هم می‌توانم سوال بپرسم؟

بله می‌توانید مجدد یکبار دیگر نیز سوال بپرسید. توصیه ما به شما این است که، تمام نکات و جنبه‌ها، دارو‌های مصرفی ( که بر نتایج آزمایش تاثیرگذار هستند ) و سوالاتی را که دارید را در ابتدای ارسال آزمایشات در قسمت توضیحات ذکر کنید تا تفسیر دقیق‌تر و کامل‌تری را از پزشکان ما دریافت کنید.

سیاست حفظ محرمانگی، دکتر لاندا چیست؟

دکتر لاندا خود را کاملا متعهد به حفظ اسرار بیماران وکاربران خود می‌داند.
تمام تصاویر آپلود شده مجدد نام گذاری متفاوت می‌شوند و ارتباط مرورگرها با هاست نیز از طریق پروتکل HTTPS است که توسط اتصالات SSL به صورت نامتقارن رمزگذاری شده است
همچنین شما پس از پایان تفسیر آزمایش خود می‌توانید آزمایشات خود را با زدن دکمه “فراموشش کن” از کل سیستم دکتر لاندا حذف کنید. فایل‌های ارسالی شما نیز بعد از سه ماه خودبخود از سیستم حذف می‌شود.

چرا خودم آزمایش خود را با جستجو در اینترنت تفسیر نکنم؟

بدن انسان پیچیدگی‌های بسیاری دارد و پزشکان عمومی و متخصص سا‌ل‌ها صرف مطالعه و یادگیری آن می‌کنند و دروس تخصصی آن را می‌خوانند. تفسیر آزمایش و سونوگرافی باید توسط پزشک با در نظر گرفتن سوابق پزشکی، سن، جنس و… با دقت انجام شود. تفسیر آزمایش توسط غیرپزشک می‌تواند باعث عدم پیگیری درمان،آسیب ارگان‌ها و حتی مرگ شود.

چگونه آزمایشات خود را ارسال کنم ؟

شما پس از ثبت‌نام می‌توانید براحتی آزمایش خود را در پنل دکتر لاندا ارسال کنید. همچنین در واتساپ و تلگرام نیز که لینک آن در پایین همه صفحات دکتر لاندا قرار دارد، می‌توانید ارسال کنید.

آیا می‌توانم پولی که پرداخت کرده‌ام را پس بگیرم؟ (استرداد وجه)

تا قبل از اینکه پزشک اقدام به پذیرش آزمایشات شما کنند، می‌توانید براحتی آزمایشات خود را حذف کرده و از بخش مالی و تسویه درخواست عودت وجه خود را ثبت کنید و طی 24-48 ساعت به حسابتان واریز می‌شود.