راهنمای استفاده از دکتر لاندا

برای تفسیر آزمایش و استفاده از خدمات دکتر لاندا ابتدا باید با وارد کردن شماره موبایل و تعیین رمز در سایت ثبت نام کنید. سپس تصاویر آزمایش یا سونوگرافی خود را بارگذاری کرده و هزینه پزشک را از کیف پول خود پرداخت ‌کنید. در حدود یک‌ساعت، از طریق پیامک از آماده شدن تفسیر خود مطلع می شوید و می‌توانید آن را در پنل حساب کاربری خود بشنوید
هر سوالی نیز در رابطه با نحوه کار با دکتر لاندا داشتید می‌توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

راهنمای ورود

 1. در هر صفحه‌ای از وب‌سایت که هستید، در منو سایت ، گزینهٔ سبز رنگ « ورود/ثبت‌نام » را انتخاب کنید.
 2. شماره خود را وارد کنید و روی ارسال کد تأیید («تیک آبی √» در موبایل) کلیک کنید. کد دریافتی را وارد نمایید و سپس رمز عبور دلخواه را وارد کرده و دکمه ثبت‌نام را بزنید.
 3. ثبت نام شما تکمیل شده است. می‌توانید از خدمات دکتر لاندا استفاده کنید.

نحوه ارسال آزمایش و سونوگرافی

 1.  ابتدا وارد پنل حساب کاربری خود شوید.
 2. روی ارسال آزمایش و سونوگرافی در وسط صفحه بزنید.
 3. سن و جنس فرد آزمایش دهنده را وارد کنید. (اجباری)
 4. باز زدن دکمه اورژانسی تفسیر شما زیر نیم ساعت انجام می‌شود.(اختیاری)
 5. نوع پزشک (عمومی یا متخصص) خود را انتخاب کنید. (اختیاری)
 6. دلیل انجام آزمایش را تایپ کنید. مثلا غربالگری جنین،چکاپ، دردشکم و… (اختیاری)
 7. سوابق بیماری‌ و مصرف دارویی خود را وارد کنید.(اختیاری)
 8. بارگذاری تصاویر آزمایش را بزنید و هر صفحه آزمایش خود را بعنوان یک عکس بارگذاری کنید. (براحتی می‌توانید با دوربین موبایل خود صفحه به صفحه عکس گرفته و بارگذاری کنید.)
 9. دکمه ارسال را بزنید و منتظر بمانید تا تصاویر آزمایش آپلود شود. (ممکن است زمان ببرد و منتظر بمانید.)

پرداخت هزینه پزشک

برای پرداخت هزینه تفسیر پزشک، ابتدا باید کیف پول خود را شارژ کنید و سپس هزینه ایشان را پرداخت کنید.

 1. برای شارژ کیف پول روی گزینه شارژ کیف پول بزنید. (پس از بارگذاری آزمایشات و سونوگرافی اگر شارژ کیف پول کافی داشته باشید، خودبخود هزینه آن پرداخت می‌شود.)
 2. مبلغ دلخواهی که می‌خواهید کیف پول شما شارژ شود را وارد کنید. (شارژ کیف پول شما برای همیشه قابل استفاده است و هرگاه بخواهید می‌توانید باقیمانده آن را نقد کنید.)
 3. دکمه رفتن به درگاه پرداخت را بزنید تا به درگاه پرداخت بانکی هدایت شوید.
 4. پس از پرداخت مجدد به سایت باز خواهید گشت و کیف پولتان شارژ شده است.
 5. روی دکمه لیست آزمایش‌های پرداخت نشده کلیک کنید.
 6. سپس روی جزییات (شنیدن تفسیر) بزنید. در پایین این قسمت دکمه پرداخت را بزنید.
 7. هزینه پزشک پرداخت و بزودی آزمایشتان توسط پزشکان پذیرش می‌شود.
 8. از طریق پیامک از ادامه مراحل مطلع می‌شوید. از بخش مالی گزینه شارژ حساب نیز می‌توانید براحتی کیف پول خود را شارژ کنید.

شنیدن تفسیر آزمایش

 1.  پس از آماده شدن تفسیر با پیامکی که همراه لینک ورود است، از آماده شدن،آن مطلع می‌شوید.
 2. وارد پنل خود شوید و روی جزییات(شنیدن تفسیر) بزنید.
 3. در قسمت فایل صوتی تفسیر (دانلود) می‌تونید فایل صوتی تفسیر آزمایشات و سونوگرافی خود را بشنوید و یا دانلود کنید. اگر سوالی از تفسیر خود داشته باشید، می‌توانید از پزشک مفسر بصورت یک پیام متنی سوال خود را مطرح کنید و پاسخ آن را دریافت کنید. مشخصات پزشک مفسر را نیز می‌توانید در این قسمت مشاهده کنید. با زدن دکمه فراموشش‌کن تصاویر آزمایشات و تفسیر شما بصورت کامل از سرور‌های ما برای همیشه حذف می‌شود. ( رعایت حق فراموشی کاربر ) اگر هزینه تفسیر را پرداخت نکرده باشید با گزینه پرداخت می‌توانید آن را پرداخت کنید.

برگشت پول(عودت)

روی بخش مالی کلیک و سپس دکمه تسویه را بزنید. مبلغ مورد نظر را وارد کرده ( پیش فرض تمام مبلغ کیف پولتان است) و ثبت درخواست را بزنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و مبلغ تسویه طی حداکثر دو روز کاری به حسابتان واریز خواهد شد.

تغییر رمز عبور

از قسمت مشخصات کاربری می‌توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

نحوه اضافه کردن میان‌بر دکتر لاندا روی صفحه اصلی موبایل

گر بصورت منظم خود یا عزیزانتان آزمایش می‌دهید و می‌خواهید همیشه از تفسیر‌های آن آگاهی یابید توصیه می‌کنیم که میان‌بر دکتر لاندا را به صفحه اصلی موبایلتان اضافه کنید تا براحتی در دسترس و در خدمت شما باشد.
در گوگل کروم:
آیکون منوی مرورگر کروم را انتخاب کرده و گزینه Add to homescreen را لمس کنید. در این مرحله باید نامی را برای آیکون میانبر مورد نظر تعیین نمایید (در اینجا دکتر لاندا). پس از انجام این عمل آیکون میانبر سایت به صفحه اصلی دستگاه اندرویدی شما اضافه می‌شود
در سافاری:
در سافاری: آیکون مربوط به اشتراک‌گذاری یا Share موجود در رابط مرورگر سافاری را انتخاب کنید. این آیکون با یک مستطیل و فلشی در درون آن قابل مشاهده است. حال در بخش زیرین پنجره باز شده گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.
سایر مرورگر‌ها
در سایر مرورگر‌ها نیز مشابه دو مرورگر فوق می باشدو بدین منظور باید دنبال گزینه‌هایی همچون Add to homescreen، Create a homescreen shortcut و … باشید.

تماس و پشتیبانی اگر در ارتباط با خدمات دکتر لاندا، تفسیر پزشکان، شارژ کیف پول، درخواست تسویه یا سایر شرایط و نحوهٔ استفاده از خدمات دکتر لاندا ابهامی داشتید، از طریق شمارهٔ تلفن و ایمیل زیر با پشتیبانی ما تماس بگیرید.
021-91015421 (گویا)
ایمیل: info@drlanda.ir