آزمایش paz در بارداری چیست ؟

تاریخ انتشار: 15 مهر 0 | دسته بندی : سایر بخش‌ها

تفسیر آزمایش متخصص

پزشکان متخصص دکترلاندا بصورت اورژانسی، ارسال فایل صوتی یا تلفنی، جواب را برایتان تفسیر می‌کنند. مناسب نتایج غیرطبیعی (برگه‌ای 20 تومان)

تفسیر آزمایش عمومی

پزشکان عمومی دکترلاندا بصورت اورژانسی،ارسال فایل صوتی یا تلفنی، جواب را برایتان تفسیر می‌کنند.مناسب تفسیر آزمایش‌های عمومی(برگه‌ای 12 تومان)

تفسیر آزمایش هوش مصنوعی (به زودی)

بزودی هوش مصنوعی دکتر لاندا جوابتان را در بیش از 18 هزار صفحه متن تخصصی پزشکی بررسی و وضعیت و تعریف تک تک آزمایش‌ها را گزارش می‌کند(رایگان)در این مطلب درباره‌ی عبارت Paz در قبض پذیرش آزمایشگاه بخوانید:

پذیرش اولین بخش از آزمایشگاه است که فرد برای انجام آزمایش به آن مراجعه می‌کند. در این قسمت اطلاعات دموگرافیک فرد مثل سن، جنس، سابقه بیماری و... فرد گرفته می شود و بررسی تست‌های درخواست شده و آگاهی دادن به فرد در مورد شرایط آزمایش انجام می شود. بعد از پذیرش آزمایش‌ها، منشی پذیرش، اطلاعات بیمار را برای گرفتن نمونه خون، ادرار و ... به بخش نمونه گیری تحویل می‌دهد. سایر بخش های آزمایشگاه مسئول انجام آزمایش‌ها هستند که اصطلاحا بخش فنی نامیده می شود. عموما افراد با بخش‌های فنی ارتباط مستقیم نخواهند داشت.

آزمایش paz در بارداری چیست ؟

عبارت paz در آزمایش بارداری، مخفف paziresh به معنی پذیرش است. paz یک آزمایش نیست بلکه به مفهوم پذیرش آزمایش های درخواست شده پزشک برای فرد در آزمایشگاه است . و این کلمه جزو آزمایش‌های شما نیست، بلکه هزینه‌ای است که آزمایشگاه بعنوان حق فنی و پذیرش ( که به صورت قانونی توسط وزارت بهداشت تصویب شده ) دریافت می‌کند.

سایر مطالب مناسب شما

منبع:

1. https://www.nnuh.nhs.uk/departments/pathology/laboratory-medicine/specimen-reception/#:~:text=Specimen%20Reception%20is%20the%20first,specimens%20requiring%20analysis%20are%20received.&text=Reception%20staff%20provide%20support%20to,pre%2Danalytical%20preparation%20of%20samples.

- - - - - - - - - - - - - - -مقاله های مشابه - - - - - - - - - - - - - - -
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
کلیه حقوق برای دکتر لاندا ( تفسیر آنلاین آزمایش و سونوگرافی ) محفوظ می‌باشد.